Banesë me qira
200.00 €

  • Rruga Muharrem Fejza, Mati, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Ndryshuar me 28.05.2023
Është shikuar 85 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë 1+1 në kompleksin Chelsea Point në rrugën Muharrem Fejza

Banesa është e renovuar dhe e mobiluar, ndodhet në katin e parë të banimit, posedon dhomë dite me kuzhinë dhe ballkon, një dhomë gjumi dhe banjo.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/CRBVixA7BQrNZN5X7

Çmimi: 200€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904
[email protected]

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #mati_1 #muharrem_fejza #chelsea_point #frutaria #furra_parajsa

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati