Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 12 herë
 

ID: 15702
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 1+1 në matin 1, te kafja ‘Loriano’. Banesa është e mobiluar dhe ka organizim fantastik.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Depo | Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati