Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 13.04.2019
Është shikuar 101 herë
 

Leshohet banesa me qira te Mati 1, afer Instituti gjyqesor. Banesa ka 80 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
2 Ballkona
Koridor

Qmimi: sipas marreveshjes
A801

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38343 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati