Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 15.04.2019
Është shikuar 95 herë
 

Leshoj banesen me qera ne Mati 1, rruga "Muharrem Fejza" mbrapa Super Vives, ndertim i ri.Banesa eshte 3 dhomeshe, 1 dhome dite me kuzhine dhe ballkon, 2 dhoma te gjumit(njera dhome me banjo personale dhe ballkon) dhe nje banjo e perbashket.Banesa eshte e mobiluar, me pozit shume te mire dhe shume ndriqim.Çmimi 300 euro i negocushem.

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati