Banesë me qira
300.00 €

  • rrufa c, Mati, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 15 herë
 

Banese me qira ne rrugen C afer Pozitiv bar.
Verejtje banesa eshte duke u mobiluar komplet me mobile te reja dhe behet e gatshme brenda keti muaji.
Banesa posedon:
Sallon me kuzhin.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i pare.
Qmimi:300 euro
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsapp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati