Banesë me qira
370.00 €

  • 370, Mati, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 27 herë
 

Banesë me qira në Lagjën Mati????
▪️Çmimi: 370€????
▪️Objekti i Pozhegu Brothers, në rrugën Ndue Përlleshi, afër market Kipper, me 70m2, kati 3 me lift, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️ 2 Dhoma gjumi,
▪️ Banjo, dhe
▪️ Ballkon.
+38343835299

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati