Banesë me qira
300.00 €

  • mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 23 herë
 

Banese me qira ne lagjen Mati 1 rruga Muharrem Fejza.

Banesa posedon:

Sallon me kuzhine.
Dhome gjumi.
Banjo.
Teras.
Kati i 5 me lift.

Qmimi:300 euro
Per me shum informata:
+383 49 341 700 viber dhe whatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati