Banesë me qira
350.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 18 herë
 

ID: 60893
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 90 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 4
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë 2+1 per qira në lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afer rrethit te viva fresh, ka nje siperfaqe prej 90m2, dhe gjendet ne katin e 4-të, posedon ashenosrin. Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon | kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Korridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati