Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 54 herë
 

ID: 66756
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 75 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 ne lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet mbrapa banesave te tregtis, ka nje siperfaqe prej 75m2 dhe gjendet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati