Banesë me qira
450.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023
Është shikuar 122 herë
 

ID: 66835
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Dhoma: 2
Banjo: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, është ndertim i ri dhe e mobiluar ne tersi, Sistemin e ngrohjes e ka me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Korridor | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati