Banesë me qira
400.00 €

  • mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 20.11.2023
Është shikuar 11 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën Mati 1

– ID:1143
– Lokacioni:Rr.Xhafer Shala,Rruga kryesore Muharrem Fejza
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:3+1
– Banjo: 2
– Siperfaqe:105m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 400€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën mati 1, Rr.Xhafer Shala, me konkretisht ne Rrugen kryesore Muharrem Fejza dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, tre dhome gjumi, një banjo, nje wc, ballkonë, koridor. Banesa është e gjysme e mobiluar dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati