Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 30 herë
 

ipet me qira banesa ne rrugen b afer viva freshit, banesa eshte e mobiluar ne tersi gjendet ne katin e 7 dhe posedon:

Sallon me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Çmimi 280 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplsu.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati