Banesë me qira
260.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 89 herë
 

Leshohet me qira banesa ne lagjen mat prapa five starit edhe meridianit ne kompleksin banesor Nderimi.Banesa eshte e mobiluar ne tersi gjendet ne katin e 4 dhe posedon:

Sallon me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor
Çmimi 260 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati