Banesë me qira
220.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 83 herë
 

Leshohet me qira banesa e pa mobiluar ne lagjen mati 1 afer me shkollen fillore pavarsia. Banesa gjindet ne katin e 7 me dy lifta funksional dhe posedon:

Sallon me kuzhine
Dy dhoma gjumi
Banjo+ Wc
Ballkon
Koridor
Çmimi 220 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati