Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.06.2019
Është shikuar 39 herë
 

Lëshoj banesë me qera. Banesa është e mobiluar, i ka dy dhoma te fjetjes, sallon, kuzhinë, banjo, shpajz.. të gjitha këto të kompletuara si dhe garazhë personale per veturë.Banesa gjendet tek Rruga C afer Viva Freshit ne katin e tret. Çmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati