Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Mbrapa Super Vives, Mati, Prishtinë
Publikuar me 12.06.2019
Është shikuar 115 herë
 

Ofrohet për qira banesë 78m² në lagjen Mati 1

78m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi


Banesa ndodhet në rrugën Mbreti Genc, mbrapa Super Vives në lagjen Mati 1

Është në katin e tretë (3) të banimi, hapësira prej 78m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/iFzGSHikZhJRhRAj9

Çmimi: 250€

Kontakti:
+383 49 705 904
+383 44 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #mati #super_viva

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati