Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Mati 1 , Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Ndryshuar me 11.07.2019
Është shikuar 43 herë
 

Leshoje banese me qira ne Mati 1, afer Viva fresh-it, banesa eshte e mobiluar ne teresi, komode, e re, gjendet ne katin e 3-te, 80m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- dy ballkona
- koridor
- shpajz
Qmimi 250 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne kete numer teleoni:
044 333 511
WhatsApp & Viber:
+383 44 333 511

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati