Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 31 herë
 

Kerkoj Banese me qira me dy dhoma gjumi. Te jete e mobiluar te pakten kuzhina me sallon dhe njera dhome e gjumit. cmimi 200E. preferohet ne rrugen isa kastrati, matiqan.

viber: +38349708904

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati