Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Kompleksi Chelsea Point, Mati, Prishtinë
Publikuar me 11.07.2019
Është shikuar 180 herë
 

Ofrohet për qira banesë në lagjen Mati 1

52m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1, Kompleksi Chelsea Point

Është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 52m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/iBsc3MHgYs22

Çmimi: 200€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #mati #muharrem_fejza #super_viva

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati