Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 13.07.2019
Është shikuar 116 herë
 

Leshohet me qira banesa ne lagjen Mat afer arabik sallonit dhe super vives se re. Banesa eshte e mobiluar ne tersi gjendet ne katin e 7 me lift funksional.
Posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon, gjithsej 40m2.

Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati