Banesë me qira
230.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 70 herë
 

Ofrohet banesa me qera n lagje mati 1 ne Prishtine. Banesa osht e mobiluar me gjitha pajisjet. Posedon sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe koridor. Kati i 7 lifti funksional
Çmimi 230 euro


Kontakti: 044 666 074 (Viber-Whatsapp)
aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati