Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2019
Është shikuar 53 herë
 

Ofrohet per qiradhenie banesa ne rrugen b afer restaurant Lorianos. Banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe posedon

Sallon me kuzhine
Dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor

Kontaki: 044 666 074 (Viber -Whatsapp) aplus.patundshmeri@gmail.com
A+ Real Estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati