Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Maxi 24, Mati, Prishtinë
Publikuar me 09.08.2019
Është shikuar 190 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Mati 1 afer Maxi 24 me siperfaqe prej 75m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Qmimi: 250€
Kodi: G-727
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati