Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Viva Fresh, Mati, Prishtinë
Publikuar me 04.09.2019
Ndryshuar me 14.09.2019
Është shikuar 610 herë
 

Leshohet Banesa me qira ne Lagjen Mati 1 afer Viva Fresh me siperfaqe prej 80m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Kati i 7.(me lift)
Qmimi: 250€
Kodi: G-840
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati