Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Rruga B, Mati, Prishtinë
Publikuar me 01.10.2019
Është shikuar 138 herë
 

Leshohet banesa me qira ne lagjen Mati 1 (RrugaB) te 13 katshja me siperfaqe prej 80m2
Banesa eshte e mobiluar dhe posedon kete renditje :
-Sallon me Kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon


Kati i 10.(me lift)
Qmimi: 250 €
Kodi: G-917
Agjensioni-Future Home
Per informata te tjera na kontaktoni në:
+38346 196 920 +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati