Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: Rruga C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 55 herë
 

Leshohet banesa me qira te Rruga C, ndertim i Kawa-se, objekti Hyjnesha. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te. Banesa eshte ndertim i ri, e pa banuar me heret.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmim: 300 Euro
A243

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati