Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 46 herë
 

Leshohet banesa me qira te Parku i Qytetit, afer Derma D. Banesa ka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re. Banesa eshte e pa mobiluar.


Lëshohet banesa me qira në rrugën Muharrem Fejza afër Viva Fresh Store.
Banesa i ka 48 m2 gjendet në katin e 4-të me lift.
Lirohet me 1 tetor

Posedon:

Sallon+Kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Balkon
Koridor

Qmimi:200
B369

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati