Banesë me qira
200.00 €

  • Adresa: RRUGA C, Mati, Prishtinë
Publikuar me 08.10.2019
Është shikuar 80 herë
 

Leshohet banesa me qira te Rruga C, perball banesave te Tregtise, ndertim i Naki Trade. Banesa ka 115 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift. Banesa eshte e pa mobiluar

Posedon:

3 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro
B407

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati