Banesë me qira
350.00 €

  • Adresa: Rruga E, Mati, Prishtinë
Publikuar me 29.10.2019
Është shikuar 45 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë në lagjen Mati 1

65m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo


Banesa ndodhet në rrugën E, ndërtim i Kompanisë Skandinavian.


Është në katin e parë (1) të banimit, hapësira prej 65m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon me pamje të hapur.


Posedon hapësirë parkimi (garazhë) për veturë!

Lokacioni: https://goo.gl/maps/XCUQtMjjGnH2

Çmimi: 350€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #mati #rruga_E #skandinavian

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati