Banesë me qira
450.00 €

  • Adresa: Rruga E, Mati, Prishtinë
Publikuar me 31.10.2019
Ndryshuar me 20.11.2019
Është shikuar 113 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë në lagjen Mati 1

86m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në rrugën E, ndërtim i Kompanisë Skandinavian.

Është në katin e dytë (2) të banimit, hapësira prej 86m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar, WC dhe ballkon me pamje të hapur.

Posedon hapësirë parkimi (garazhë) për veturë!

Lokacioni: https://goo.gl/maps/XCUQtMjjGnH2

Çmimi: 450€

Kontakti:
049 705 904
044 705 904
primmogroup@gmail.com

Facebook: Primmo Menaxhim i Patundshmerive
https://www.facebook.com/primmogroup

Instagram: @primmo.patundshmeri
https://www.instagram.com/primmo.patundshmeri

https://goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #mati #rruga_E #skandinavian

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati