Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Muharrem Fejza, Mati, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2019
Është shikuar 208 herë
 

Lëshohet me qira banesa ne lagje te spitalit. Gjendet ne rrugen Muharrem Fejza, te furra Diti, ne kati 5 me lift dhe eshte komplet e mobiluar.

Posedon:

- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumit
- Banjo, ballkon

Çmimi: 250

Tel. ☎

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati