Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 30.11.2019
Ndryshuar me 03.12.2019
Është shikuar 237 herë
 

Leshohet banesa(kat shtepie) sistem banesor me qira te Mati 1 afer rrethit. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 2-te.
Leshohet edhe per studenta.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
2 Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 270 Euro
A740

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENSIONI-UNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati