Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com dhe faqja e facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
54400.00 €

  • Adresa: Rruga Muharrem Fejza, Mati, Prishtinë
Publikuar me 17.01.2020
Është shikuar 5 herë
 

Ofrohet për #SHITJE banesë 89m² në lagjen Mati 1

Banesa është në proces ndërtimi, ndodhet në rrugën Muharrem Fejza

Është në katin e nëntë (9) të banimit, hapësira prej 89m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo, WC dhe ballkon.

Banesa të tjera në këtë objekt;
• 133.40 (kati 2, 5, 8)
• 111.50 (kati 2, 7, 8, 9)
• 91.00 (kati 6, 7, 9)
• 89.00 (kati 9)
• 63.50 (kati 7, 8)
• 52.40 (kati 5, 8)

Çmimi: 53,400€ (600€ për metër katror)

Për informacione shtesë, të interesuarit mund të na kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #shitje #banesa #mati_1 #muharrem_fejza #rruga_C #rruga_E

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati