Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • , Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Ndryshuar me 06.08.2020
Është shikuar 64 herë
 

-Leshohet Banesa me qira ne Mati 1


-Banesa gjindet mbrapa super vives


-siperfaqe 88m2
-sallon
-kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo
-koridor
-kati 1
-nxemjen me rrym
-e pamobiluar (vetem kuzhinen e ka)
-cmimi 250
☎️kontakt-044/499/096
☎️kontakt-045/413/633
m.mprishtina@gmail.com

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->