Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: Muharrem Fejza Mati1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 26 herë
 

Lëshojë me qira banesa në Mati 1Rruga muharrem Fejza tek Banesa e VGConstruction.

Kati i dytë.

Banesa ka 2 dhoma të gjumit, kuzhina ndaras prej sallonit,Teras, banjo,wc,nxemja qëndrore me rrymë.

Banesa ka te mobiluar vetem dhomën e gjumit dhe kuzhinën komplet tjera i mungojnë në sallon mobiljet dhe ni dhome e Fëmijëve i mungojnë mobiljet.

Çmimi i fundit është 300€/për muaj.

Për me shumë na kontaktoni në VIBER +38345644680.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati