Banesë me qira
320.00 €

  • Adresa: Rruga B, Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 36 herë
 

Banesa 60m2 me qira te "Rruga B" saktesisht ne kompleksi "Dervisholli Partners". Banesa pozicionohet ne kati i 6-te me ashensor dhe ka kete renditje:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Ballkon

Banesa ka nje organizim te pershtatshem jetese, te gjitha sherbimet e nevojshme afer, ofrohet per çift ose nje person me kohezgjatje afat te gjate, ka ngrohje qendrore prej qytetit, depozita e obligueshme
R1265
Informata me shume:
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati