Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Rruga Beqir Kastrati , Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 316 herë
 

Leshohet banese me qira te Mati 1, Rruga Beqir Katrati

Siperfaqja 70m2
Kati 1

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-2 Dhoma Gjumi
-Banjo
-Ballkon

Cmimi 250€
E-3499

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati