Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Te Tregu Ditor , Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 159 herë
 

Leshohet banese me qira te Mati 1, Te Tregu Ditor

Siperfaqja 90m2
Kati 3

Banesa eshte e pamobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon
-2 Dhoma
-Banjo
-Ballkon
-Depo

Banesa leshohet edhe per zyre

Cmimi 250€
E-3500

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati