Banesë me qira
180.00 €

  • Adresa: Afer Shkolles Pavaresia , Mati, Prishtinë
Publikuar me 23.07.2020
Është shikuar 341 herë
 

Leshohet banese me qira te Mati 1, afer Shkolles Pavaresia

Siperfaqja 30m2
Kati 7 me lift

Banesa eshte e mobiluar dhe ka kete renditje
-Sallon me kuzhine
-Banjo

Cmimi 180€
E-3501

Tel.viber
+38343717747
+38343717748


Ofertat tona te tjera mund ti gjeni ne faqen tone ne facebook "Agjensioni Enter"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati