Banesë me qira
Është dhënë!

  • Adresa: Afer rruges B, Mati, Prishtinë
Publikuar me 14.09.2020
Ndryshuar me 25.09.2020
Është shikuar 109 herë
 

Ofrohet për #QIRA banesë në afërsi të rrugës B në Kompleksin Eliksir, lagja Mati 1

Banesa është në katin e katërt (4) të banimit, posedon dhomë dite me kuzhinë dhe ballkon, një dhomë gjumi dhe banjo.

Lokacioni: https://goo.gl/maps/A4dQc279XGuhN1JAA

Çmimi: 200€

Për informacione shtesë dhe për oferta të tjera, të interesuarit mund të kontaktojnë:
049 705 904 / 044 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #mati #rruga_B

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati