Banesë me qira
280.00 €

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 15.10.2020
Është shikuar 96 herë
 

Leshohet banesa me qira te Rruga B, banesat e Royalit. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te me lift.
Ka nxemje qendrore me termokos.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 280 Euro
C84

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati