Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
250.00 €

  • MATI 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 07.11.2020
Është shikuar 10 herë
 

Lëshohet me #QIRA banesa te MATI 1 │ 90m²
Banesa gjindet përball Restaurnt Loriano .

• Banesa Posedon:
• Sallon Kuzhin
• Dhom gjumi
• Banjo
• Koridor
• Ballkon
• Shpajz
• Kati 1
• Banesa lirohet edhe per Studente VAJZA .

Çmimi: 250 €/muaj + Depozit
#AgjensioniKOHA

Për më shumë informata:

✆044662857

✆[Viber]+38344662857

✆[WhatsApp]+3774466285

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->