Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
270.00 €

  • Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 09.11.2020
Është shikuar 40 herë
 

Ofrohet per qira banesa ne lagjen Mati 1 dhe posedon:

| Sallon | Kuzhin | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Teras | 105m2 | Kati i 5 me lift |

Qmimi:270 euro plus 30 euro garazh nese ju nevojitet.

Per me shum info:
+383 49 759 581 | viber | whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->