Shitet faqja Merrmeqira.com

Shitet portali merrmeqira.com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google

Kontakt 049 349 976

Banesë me qira
300.00 €

  • Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 10.11.2020
Është shikuar 44 herë
 

Super oferte, leshohet banese me qira ne lagjen Mati 1. Banesa eshte e gjysmemobiluar, gjendet ne katin e 8-te ( me lift funksional ). Eshte e mobiluar ne menyre moderne dhe ka nje siperfaqe prej 120m2.

Renditja:
Sallon me kuzhine / 3 dhoma gjumi ( vetem njera e mobiluar ) / 2 banjo / Ballkon / Korridor.
Qmimi: 300 € ( i padiskutushem )

Per informata shtese rreth kesaj banesa dhe ofertave tjera ne kontaktoni ne numrin e telefonit:
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati

-->