Banesë me qira
300.00 €

  • Adresa: mati 1 royall mall, Mati, Prishtinë
Publikuar me 14.11.2020
Është shikuar 19 herë
 

Banes me qira ne mati 1, mbrapa royall mall

| Sallon me kuzhin | dy dhoma gjumi | Banjo | Taras | Kati 9 | Ashensor | .
Qmimi 300euro
informohu : +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp |Banes me qira ne mati 1, mbrapa royall mall

| Sallon me kuzhin | dy dhoma gjumi | Banjo | Taras | Kati 9 | Ashensor | .
Qmimi 300euro
informohu : +383 44 456 187 | viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati