Banesë me qira
260.00 €

  • Adresa: Mati 1 , Mati, Prishtinë
Publikuar me 14.11.2020
Është shikuar 10 herë
 

Banes me qira ne Mati 1, te super viva1.

| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi x2 | Banjo | kati 4 | Taras |

Qmimi: 260euro.
Informohu: +383 44 456 187 | Viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati