Banesë me qira
190.00 €

  • Adresa: Mati 1, Mati, Prishtinë
Publikuar me 14.11.2020
Është shikuar 225 herë
 

Ofrohet per qira Garsonjerka ne lagjen Bragu i Diellit afer rruges B dhe posedon:

| Sallon | Kuzhin | Banjo | Termokos | Kati i dyte |

Qmimi:190 euro

Per me shum info:
+383 44 456 187 | viber | whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati