Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Mati 1 , Mati, Prishtinë
Publikuar me 16.11.2020
Është shikuar 13 herë
 

Banes me qira ne Mati 1, ne afersi te RRuges B.
| Sallon me kuzhin | Dhome gjumi x2 | Banjo | Kati 1 |
Qmimi: 250euro.
Cakto takim:
+383 44 456 187 | Viber dhe WhatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati