Banesë me qira
250.00 €

  • Adresa: Mati 1, afer Rruges B , Mati, Prishtinë
Publikuar me 17.11.2020
Është shikuar 67 herë
 

Banes me qira afer Rruges B , te restorant Loriano .

| Sallon me kuzhin | Dhome Gjumi | Banjo | Kati 1 | Taras |

Qmimi: 250 euro
Per me shume info : +383 44 456 187 | Viber dhe whatsApp |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati