Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Adresa: , Mati, Prishtinë
Publikuar me 13.01.2021
Ndryshuar me 13.01.2021
Është shikuar 41 herë
 

Leshohet banesa me qira te Rruga B, te 13-te katshja. Banesa ka 85 m2 dhe gjendet ne katin e 10-te me lift.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: sipas marreveshjes
C177

Për më shumë oferta klikoni në websajtin tonë WWW.AGJENCIONIUNION.COM

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati